Кошик
1 відгук
Київська обл, Броварський р-н, с.Красилівка, вул.Механізаторів,3, Київ, Україна
Додати відгук

Вітрина

.

ТОВ "Княжа Авіла" - вітчизняний виробник обладнання для сільського господарства

ТОВ «Княжа Авіла» працює на ринку України з 2003 року. За цей час ми освоїли виробництво обладнання для сільського господарства і комбікормової промисловості. З огляду на той факт, що Україна - аграрна країна, наше обладнання є вкрай необхідним для аграріїв (фермерів, КСП, підприємців, птахофабрик, рибних господарств). Це, перш за все, комбікормові міні-заводи з пневматичною подачею для переробки зернових культур в якісний комбікорм для відгодівлі великої рогатої худоби, свиней, кролів, птиці, риби та інших тварин.

Крім цього ми виробляємо дробарки, змішувачі, пневматичні транспортери, шнекові та стрічкові, норії, циклони, вагові дозатори, годівниці і обладнання, з технічними характеристиками якого можна ознайомитися на цьому сайті.

Наша продукція відповідає всім необхідним умовам, сертифікована відповідно до вимог Всеукраїнського Державного Центру стандартизації та сертифікації якості та відповідності, екологічно чиста,

дуже проста і економічна в експлуатації, компактна і надійна.

А також, якщо розглядати цінову політику серед вітчизняних виробників аналогічного обладнання, наша продукція займає позитивну позицію:

якість висока - ціна прийнятна.

Тоді виникає питання - навіщо купувати дороге закордонне обладнання і мати проблеми з дорогими запасними частинами, втрачати час на їх доставку з-за кордону, якщо все це доступно і недорого у нас?

ТОВ «Княжа Авіла» неодноразово нагороджувалася різними вітчизняними нагородами.

Наше підприємтсво бере активну участь у всіх головних агропромислових виставках України, а також країн СНД і є їх дипломантом.

Ми працюємо для Вас і завжди будемо Вам раді!

Групи товарів та послуг

Новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner